Обов'язкове Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
автогражданка полис   доставка осаго   скидки автогражданка   автогражданка акции
АвтоЦивілка
(44) 360-83-39
     
ГОЛОВНА СПІВПРАЦЯ КАЛЬКУЛЯТОР ЗАМОВИТИ ПОЛІС ФОРУМ КОНТАКТИ РУС.

Чи можна управляти іншою машиною, окрім тієї, що вказана в полісі?
Відповідно до Закону, можуть бути укладені договори страхування трьох типів. При цьому в полісах 1 та 3 типів вказуються конкретні транспортні засоби, відносно яких діє договір страхування, а в полісі другого типу – фізична особа, яка може управляти будь-яким транспортним засобом вказаної в договорі страхування категорії. Таким чином, якщо страхувальник має поліс 2-го типу, його відповідальність вважається застрахованою незалежно від конкретного транспортного засобу, яким він управляє. Гловне ,щоб цей транспортний засіб відносився до категорії, вказаної в полісі. Наприклад, вказана в полісі 2-го типу категорія В транспортного засобу, надає право управління всіма типами легкових автомобілів для особи, вказаної в цьому полісі. Поліс автоцивільної відповідальності 1-го і 3-го типів поширює свою дію тільки на транспортний засіб, вказаний в ньому.
Чи можу я по полісу автоцивільної відповідальності виїхати за рубіж?
Ні. Поліс автоцивільної відповідальності діє тільки на території України. Для зарубіжних поїздок в країни - учасниці системи “зелена карта” Вам потрібно придбати поліс “зелена карта”.
Чи виплачується страхове відшкодування, якщо страховий випадок по автоцивільній відповідальності відбувся за межами України?
Ні, не виплачується.
Чи є пільги для інвалідів і пенсіонерів по обов'язковому страхуванню?
Законом такі пільги передбачені для деяких категорій громадян, інвалідів і пенсіонерів.
Стаття 13.1. Учасники бойових дій, які визначені законом, інваліди I групи, що особисто керують транспортними засобами, звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України. Відшкодування шкоди від дорожньо-транспортної події винуватцями якого є вказані особи, проводиться МТСБУ в порядку, визначеному справжнім Законом.
Стаття 13.2. За умови страхування не більш одного транспортного засобу з робочим об'ємом до 1600 куб. см. включно розміри страхових платежів за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів - пенсіонерів – громадян України і інвалідів 2-ої групи, що особисто керують такими транспортними засобами, складають 50% розміру базового платежу з обліком, коефіцієнтів, що коректують, приведених в чинному Законі.
У мою машину врізався застрахований по автоцивільній відповідальності. Після оформлення всіх документів в страховій компанії мені сказали, що відшкодують не всю вартість ремонту, а "за вирахуванням зносу деталей". Чи правомірно це?
Так, в страховій компанії Вам сказали правильно. Згідно з (ст. 29) законом підлягає відшкодуванню лише реальний збиток, заподіяний майну при експлуатації автомобіля. Згідно загальноприйнятій юридичній практиці, для компенсації реального збитку приймаються витрати на відновлення пошкодженого майна в стан, в якому воно знаходилося до спричинення збитку. Значить, якщо у Вас був старий бампер, то і поставити Вам повинні старий. Проте реалізувати такий ремонт на практиці можливо далеко не завжди, тому при розрахунку відшкодування віднімається знос замінюваних деталей. Ви можете спробувати знайти дешевшу СТО, де вартість ремонту відповідатиме розрахунковій сумі відшкодування. Як правило, знайти таку автомайстерню не складає труднощів.
У разі ДТП яка сторона повинна звертатися в страхову компанію за відшкодуванням по автоцивільній відповідальності? Страхувальник або що постраждав?
За відшкодуванням повинен звертатися Постраждалий або особа, що має право на відшкодування збитку (ст 35.1 Закону). На нім же лежить обов'язок по наданню в страхову компанію всіх необхідних документів. Обов'язок Страхувальника (Винуватця) перед страховиком обмежується негайним повідомленням про факт ДТП і наданням протягом 3 днів сповіщення про ДТП.
Автоцивилка Киев Автоцивилка со скидкой и доставкой Страховка ГО Страхование авто Доставка автоцивилки Доставка ГО Доставка полиса в Киеве Автострахование калькулятор Купить ОСАГО Киев ОСАГО со скидкой Автогражданка Киев Стоимость страхования авто Самая дешевая автогражданка Автогражданка дешево Страховка на микроавтобус Страховка на автомобиль Страховка на грузовой авто АВТОЦИВИЛКА Автоцивилка Киев